mersin böcek ilaçlama

Mersin böcek ilaçlama hizmetleri
Firmamız 1995 yılından beri mersin böcek ilaçlama haşere kontrol hizmeti vermektedir. Firmamızın sloganı ZARARLILARLA ZARARSIZ MÜCADELE dir. Yani çevreye zarar vermeden:Çevremizdeki uçan,yürüyen,kemirgen ve parazit haşereleri yok etmek bizim hedefimizdir. mersin böcek ilaçlama ziraat mühendisleri denetimindeki uzman personelleriyle 24 saat boyunca her semte kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Kullandığımız insektisit ve rodentisitler WHO (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ ) tarafından onaylı çevreye ve insana zarar vermeyen sağlık bakalığı kontrollü preparatlardır.

mersin böcek ilaçlama hedefleri arasında KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ yatar. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmamız ziraat mühendisi,veteriner veya kimyager görevlendirerek önceden problemleri yerinde tespit eder. Çözüm önerileri üretir ve daha sonra haşerenin yumurta,larva,pupa,ergin ve üreme dönemleri göz önüne alınarak uygun peryotlarla haşere kontrol hizmeti verir. Hizmet sonrası ise müşterilerimizin tüm şikayetleri ücretsiz olarak giderilir.

mersin böcek ilaçlama hizmetini kendi bünyesinde yapan kurum ve kuruluşlara karşı ise mersin böcek ilaçlama servisimiz 24 saat hizmettedir.Müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda adrese teslim olmak koşulu ile her türlü ilaçlama yapılmaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA